محفل انس با قرآن در امامزاده سراج الدین برزک کاشان برگزار شد محفل انس با قرآن همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در امامزاده سراج الدین برزک برگزار شد.
 ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۷ بهمن ساعت 0 و 0 دقیقه
به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی استان اصفهان، سید عبدالرضا تولیت مسئول دارالقرآن اداره تبلیغات اسلامی کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: در این محفل قاریان برجسته شهرستان کاشان همچون محمدجواد نصیری به تلاوت آیات قرآن پرداختند و حاضرین ضمن بهره‌مندی از حظ معنوی استماع آیات قرائت شده، دهه فجر انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
وی افزود: در این مراسم معنوی مصطفی اصفهانیان حافظ برتر بین المللی نیز به بیان مفاهیم، پاسخ به سوالات مخاطبان در زمینه حفظ آیات پرداخت و تفسیر چند آیه از قرآن را نیز بیان کرد.
تولیت اجرای برنامه شکوفه قرآنی را از دیگر برنامه های اجرا شده دانست و بیان داشت: در این مراسم شکوفه قرآنی خانم سپیده شاکری نیز با زبان کودکانه خود به قصه گویی انقلاب پرداخت و آرمان های انقلاب سال ۵۷ را بازخوانی کرد.
در این مراسم حجت‌الاسلام حلاجی امام جمعه برزک نیز ضمن تقدیر از حافظان و قاریان، انس با قرآن را نیاز اصلی مردم دانست و رشد ۱۰۰ برابری تعداد قاریان و حافظان قرآن را یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد.
امام جمعه برزک در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت:فجر فاطمی نماد پیوند انقلاب ما با ولایت و امامت است و ما با تاسی به حضرت فاطمه(س) برای حفظ ارزشهای اسلامی تمام عرصه های اجتماعی حضور موثر و پررنگ خواهیم داشت.