رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان: شهر کاشان، در حوزه قرآن زنده و پویاست به ابتکار هیئت انصار فاطمیه مراسم تجلیل از قاریان و مجریان جلسات قرائت قرآن کاشان همراه با تجلیل از حافظ بین المللی قرآن مصطفی اصفهان برگزار شد.
 ۱۳۹۷ شنبه ۱۹ خرداد ساعت 0 و 0 دقیقه
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، مراسم تجلیل از قاریان و مجریان مجالس قرائت قرآن شهرستان کاشان با سخنرانی حجت‌الاسلام حسینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی در بیت الاحزان مرکز هیئت انصار فاطمیه برگزار شد.
در این نشست حجت‌الاسلام حسینی ضمن تقدیر از ابتکار هیئت انصار فاطمیه در تجلیل از فعالان قرآنی این اقدام را قدمی ارزنده در جهت تعمیق فرهنگ قرآن در هیئات مذهبی دانست و اظهار داشت: برای همه عاشقان اهل بیت(ع) و دوستداران امام حسین(ع) عاشورا به‌عنوان یک مکتب برجسته تربیتی مطرح است که اساس و بنیاد این مکتب مبتنی بر آموزه ها و پیام های رهایی بخش قرآن است.
وی افزود: پیوند قرآن و عاشورا پیوند ناگسستنی است و انقلاب عاشورا در راستای پیاده کردن حقایق قرآن در جامعه و پیوند دادن دلها و جانها با پیامهای آسمانی این کتاب عظیم است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشان خاطر نشان کرد: شهر کاشان، در حوزه قرآن زنده و پویاست و کثرت حافظان و قاریان و فعالیت بیش از ۴۰۰ جلسه قرائت قرآن با موضوع هیئات مذهبی و کسب رتبه های کشوری و بین المللی گواه روشن این مدعاست که نمونه اخیر آن کسب رتبه بین المللی حافظ ارجمند جناب آقای اصفهانیان است.
حجت‌الاسلام حسینی در پایان تاکید کرد: تجلیل از قاریان و فعالان قرآنی تکریم مقام شامخ قرآن مجید است و اقدام هیئت انصار فاطمیه می تواند الگوی سایر مراکز مذهبی در برگزاری برنامه های قرآنی باشد.
شایان ذکر است این مراسم با ویژه برنامه استاد اصفهانیان حافظ بین المللی قرآن برگزار شد که در آن وی به سوالات قاریان و حافظان پاسخ دادند که با استقبال و تحسین همگان را برانگیخت.