عیادت مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان از امام جمعه ابوزیدآباد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، از حجت‌الاسلام حسن مفرح زاده امام جمعه ابوزید آباد و از روحانیون جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس عیادت کرد.
 ۱۳۹۷ جمعه ۱۳ مهر ساعت 0 و 0 دقیقه
به گزارش روابط عمومی کل تبلیغات اسلامی کاشان، حجت‌الاسلام رحمت الله اروجی ۹ مهرماه به همراه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان با حضور در بیمارستان آیت‌الله یثربی کاشان، از حجت‌الاسلام حسن مفرح زاده، امام جمعه ابوزید آباد و از روحانیون جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس عیادت کرده و در جریان روند درمان این روحانی ایثارگر قرار گرفتند.
فرزند حجت‌الاسلام مفرح زاده از بهبود وضعیت ایشان نسبت به چند روز قبل خبر داد و گفت: پدرم یک ماه پیش به علت فشار بالا و عارضه مغزی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد و حدود دو هفته است که به بخش عمومی منتقل شده اند ولی همچنان باید تحت نظر باشد.
حجت‌الاسلام اروجی نیز در سخنانی ضمن دعا برای سلامتی و شفای عاجل حجت‌الاسلام مفرح زاده افزود: ان‌شاءالله به زودی زود بهبودی و عافیت کامل نصیب ایشان شود تا مردم منطقه کاشان و ابوزیدآباد از وجود این روحانی مجاهد و انقلابی بیش از پیش بهره‌مند شوند.